Перейти до основного вмісту
Технології та експертиза субтропічних продуктів

Винесення проєкту нової освітньої програми на суспільне обговорення

На суспільне обговорення виставляється проект освітньої програми другого рівня вищої освіти "Технології та експертиза субтропічних продуктів". Програма буде реалізована на базі Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів спільно з підприємствами, що займаються переробкою кави. Випускова кафедра — хімії та експертизи харчової продукції.

Читати далі
Запрошуємо до громадського обговорення положень про Ботанічний сад і Дендропарк ЧНУ

Запрошуємо до громадського обговорення положень про Ботанічний сад і Дендропарк ЧНУ

Навчально-науковий інститут біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує всіх небайдужих до онлайн-обговорення: Положення про Ботанічний сад загальнодержавного значення «Чернівецький» Положення про Дендропарк загальнодержавного значення «Чернівецький». Документи визначають ключові аспекти діяльності цих природоохоронних об'єктів, зокрема їхнє призначення, завдання, управління, структуру, режим охорони, наукову та екологічну освітньо-виховну роботу, фінансування, міжнародну співпрацю та можливі зміни у статусі й межах.

Читати далі
Винесення проєкту нової освітньої програми на суспільне обговорення

Винесення проєкту нової освітньої програми на суспільне обговорення

На суспільне обговорення виставляється проект освітньої програми другого рівня вищої освіти "Технології та експертиза субтропічних продуктів". Програма буде реалізована на базі Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів спільно з підприємствами, що займаються переробкою кави. Випускова кафедра — хімії та експертизи харчової продукції. Освітня програма охоплює питання технології обробки кави, чаю та какао, а також оцінки якості та безпечності вихідної сировини та готової продукції на її основі. Відгуки, питання, побажання, пропозиції та зауваження можна надсилати на адресу: [email protected]. Запрошуємо до активної участі у обговоренні!

Читати далі
2025.02.15

Кафедра екології та біомоніторингу у співпраці з «Батарейки, здавайтеся!»

13 лютого 2025 р. на кафедрі екології та біомоніторингу вперше централізовано здійснено вивіз відпрацьованих пальчикових батарейок та інші електроприлади, які належать до найвищої категорії небезпечних відходів ТПВ населення. Нагадуємо: одна батарейка спроможна забруднити до 20 м2 ґрунту і близько 400 л води!

Читати далі
Сертифікат

«Розвиток професійно-особистісного потенціалу викладача ЗВО: психолого-педагогічні, дослідницькі, цифрові компетентності»

Вчора відбулось урочисте вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників нашого університету за програмою «Розвиток професійно-особистісного потенціалу викладача ЗВО: психолого-педагогічні, дослідницькі, цифрові компетентності».

Читати далі
Освітній процес у ІІ семестрі 2024-2025 н.р.

Освітній процес у ІІ семестрі 2024-2025 н.р.

Згідно наказу ректора №41 від 05.02.2025 р. освітній процес у ІІ семестрі 2024-2025 н.р. організувати таким чином: - розпочати навчальний освітній процес 17 лютого 2025 року, - встановити терміни теоретичного навчання з 17.02.2025 по 30.05.2025 р. - літню екзаменаційну сесію для студентів 1-3 курсів провести з 02.06.2025 р. по 23.06.2025 р.; - літню екзаменаційну сесію для студентів 4 курсу провести з 02.06.2025 р. по 15.06.2025 р.; підсумкову атестацію провести з 16.05.2025 р. по 30.06.2025 р.

Читати далі
2025.02.10

Чернівецький обласний краєзнавчий музей в гостях на кафедрі екології та біомоніторингу

31 січня 2025 року на кафедру екології та біомоніторингу у рамках проєкту «Зелені мости: неформальна екологічна освіта для молоді, постраждалої від війни, у прикордонних зонах України поблизу Румунії» завітав старший науковий співробітник Чернівецького краєзнавчого музею, к.б.н. Назар Анатолійович СМІРНОВ. 7 лютого учасники проекту зробили зустрічний візит з екскурсією до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

Читати далі
2025.02.09

Участь викладачів і аспірантів кафедри екології та біомоніторингу в робочих зустрічах проєктних груп Міжнародної асоціації вивчення медоносних бджіл COLOSS

4-8 лютого 2025 члени трьох проєктних груп - Моніторингу, B-RAP, Харчування бджіл - мали можливість зустрітися і працювати разом в Istituto Zooprofilattico Sperimentale delle Venezie (Леньяро, Італія). Проф. Марія ФЕДОРЯК, яка 11 років поспіль виконує функції національного координатора і відповідає за організацію моніторингу в Україні, працювала в Італії, а викладачі Аліна Жук, Тетяна Филипчук, Галина Москалик, Оксана Зароченцева й аспіранти кафедри Костянтик Сосновський, Микола Бурдейний, Ігор Москалик, Павло Герасимюк, Павло Гелецький Вадим Джос, які активно працюють над реалізацією проєктів COLOSS, долучилися дистанційно.

Читати далі
ТОВ Смачне-м'ясне

Практична підготовка здобувачів вищої освіти в ЧНУ: співпраця з підприємствами

5 лютого 2025 року відбулася робоча зустріч керівників ознайомчої та технологічної практики – завідувача кафедри хімії та експертизи харчової продукції, доцента Анастасії САЧКО та асистента кафедри Оксани СЕМИ – з представниками підприємства ТОВ «Смачне М’ясне»: директором Романом МОІСЕЄВИМ та директором з виробництва Наталею СЕРУНЯК.

Читати далі
Участь магістрантів ОП Біохімія та лабораторна діагностика у семінарі «Фундаментальні та клінічні аспекти медикаментозної резистентності в онкології»

Участь магістрантів ОП Біохімія та лабораторна діагностика у семінарі «Фундаментальні та клінічні аспекти медикаментозної резистентності в онкології»

Магістранти ОП Біохімія та лабораторна діагностика взяли участь у семінарі «Фундаментальні та клінічні аспекти медикаментозної резистентності в онкології», який відбувся 4 лютого 2025 року до Всесвітнього дня боротьби проти раку на базі Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності