Перейти до основного вмісту
Стале бджільництво в Україні

Стале бджільництво в Україні

6-8 листопада 2019 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась І Міжнародна науково-практична конференція «Стале бджільництво в Україні». Організаторами конференції були Інститут біології, хімії та біоресурсів ЧНУ (кафедра молекулярної генетики та біотехнології, а також кафедра екології та біомоніторингу), ГО «Асоціація виробників продукції бджільництва «Буковинський бджоляр»», Спілка пасічників України.

Читати далі
Свято гарбузів

Свято гарбузів

Вже вкотре студенти нашої кафедри організовують свято гарбузів. Цього року було надзвичайно багато учасників. У святкуванні брали участь студенти різних курсів, однак "відірвались" саме 4 курс. Студенти облаштували фотозони, виставку задекорованих та різьблених гарбузів, перегляд фільму, конкурси.

Читати далі
Конференція!

Конференція!

6-8 листопада відбудеться І Міжнародна науково-практична конференція "Стале бджільництво в Україні" на базі ЧНУ імені Юрія Федьковича. Реєстрація учасників 6 листопада з 8.00 по 11.00 біля Мармурової зали (ЧНУ). Відкриття об 11.15 у Мармуровій залі ЧНУ. Початок пленарних засідань о 12.00

Читати далі
Літнє наукове стажування магістра в Канаді

Літнє наукове стажування магістра в Канаді

11 вересня 2019 року на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології відбувся науковий семінар, на якому виступила магістр Надєждіна Анастасія та розповіла про наукове стажування в університеті міста Гвелф, провінція Онтаріо (Канада), яке вона проходила влітку цього року.

Читати далі
Співпраця з Китаєм

Співпраця з Китаєм

У червні цього року професори кафедри молекулярної генетики та біотехнології Роман Анатолійович Волков та Ірина Ігорівна Панчук пройшли наукове стажування у Школі Наук про Життя Хуаяньського Нормального Університету (Китай)

Читати далі
Селекційна робота кафедри

Селекційна робота кафедри

В квітні 2019 року на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології завершився цикл наукових семінарів виступом асистента кафедри, к.б.н.Олександра Череватова на тему "Селекційна робота з медоносними бджолами".

Читати далі
Студентська наукова конференція 2019

Студентська наукова конференція 2019

16-17 квітня 2019 року на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології в рамках Студентської наукової конференції ЧНУ імені Юрія-Федьковича було представлено доповіді студентів щодо їхньої наукової роботи. В ході роботи трьох підсекцій за відмінне представлення отриманих результатів студенти були нагороджені грамотами.

Читати далі
Збереження аборигенних порід виробничих тварин

Збереження аборигенних порід виробничих тварин

19.2.2019 розпочато роботу наукового семінару кафедри молекулярної генетики та біотехнології з виступу голови правління Асоціації бурої карпатської породи, к.с.-г.н. Василя Терпая на тему "Аборигенна бура карпатська порода великої рогатої худоби".

Читати далі
Перемога у конкурсі Intel Eko України 2019

Перемога у конкурсі Intel Eko України 2019

Наукова робота, виконана на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології під керівництвом професора кафедри Ірини Ігорівни Панчук «Забруднення ґрунтів важкими металами: антиоксидантна система у рослин як інструмент для біоремідіації» представлена ученицею 11 класу м.Чернівці Анною Волковою посіла І місце у суперфіналі національного етапу науково-технічного конкурс Intel Eco Ukraine 2019 (5-8 лютого 2019).

Читати далі
Проблеми та перспективи селекції українських бджіл

Проблеми та перспективи селекції українських бджіл

оцент кафедри молекулярної генетики та біотехнології Володимир Череватов прийняв участь в науково-практичній конференції "Сучасні проблеми в бджільництві та перспективи селекції українських бджіл", яка відбулась 15 грудня 2018 року в м.Суми на базі Сумського національного аграрного університету. Доповіді В.Череватова "Походження та шляхи становлення сучасних підвидів бджоли медоносної" та "Молекулярне різноманіття спейсерної ділянкиСОІ-СОІІ та походження карпатської бджоли викликали жваву дискусію серед учасників конференції.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності