Перейти до основного вмісту
посів ярих

Майбутні агрономи успішно провели посів ярих зернових культур на біобазі "Жучка"

З початком весняного сезону на біологічній базі "Жучка" стартували активні польові роботи. Студенти освітньої програми "Технології виробництва та агроменеджмент" успішно провели посів ярих зернових культур, зробивши важливий крок у практичній підготовці майбутніх фахівців аграрного сектору. Цього року на експериментальному полі планується реалізація кількох варіантів польового експерименту. Практичні заняття та науково-дослідна робота проходитимуть під керівництвом викладачів і за активної участі членів студентського наукового товариства імені П.О. Кучинського.

Читати далі
Богдан Батовський

Богдан Батовський представив кафедру на конкурсі декламації до 211-ї річниці Тараса Шевченка

9 березня Україна відзначає 211-ту річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета, художника, мислителя та громадського діяча. Його багатогранна творчість стала основою для формування української національної свідомості, розвитку нової української літератури та утвердження культурної самобутності народу. Шевченкове слово й донині залишається символом боротьби за свободу, гідність та незалежність. З нагоди цієї важливої події в нашому університеті було проведено конкурс на краще читання української поезії. Захід мав на меті популяризацію творчої спадщини Тараса Шевченка, розвиток ораторських здібностей студентів та зміцнення патріотичних почуттів.

Читати далі
онлайн-зустріч

Корисний обмін досвідом

17 листопада 2024 р. в форматі онлайн-зустрічі співробітники кафедри хімії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника презентували свій проєк «Моніторинг об’єктів довкілля в контексті європейської інтеграції» (MEOUE), що реалізується в рамках міжнародної технічної допомоги ЄС (Еразмус+ Жана Моне_Модуль) з 01.11.2023 по 31.10.2026. Ідея проекту виникла через  недостатність інформації щодо передового досвіду реалізації Європейської стратегії екологічної безпеки, відсутністю навчальних курсів, які б ознайомлювали студентів з досвідом країн ЄС у вирішенні питань екологічного моніторингу.

Читати далі
Результати конкурсу грантів ЧНУ для молодих науковців у 2024 р.

Проєкт молодого науковця кафедри отримає фінансування

21 жовтня 2024 р. було оголошено результати конкурсу грантів ЧНУ для молодих науковців. Відповідно до положення «Про гранти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича для молодих вчених», наказу ректора університету від 12.06.2024 р. № 15 (зі змінами від 12.09.2024 р. № 321), рішення науково-технічної ради від 09.10.2024 р. протокол № 12 серед трьох рекомендованих до виконання проєктів, конкурсна робота під керівництвом кандидата технічних наук, доцента кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту – Гуцула Тараса Володимировича.

Читати далі
Бібліотека університету поповнилась унікальною монографією нашого колеги

Бібліотека університету поповнилась унікальною монографією за співавторства нашого колеги

11 вересня 2024 р. оприлюднено монографію «Класифікація та особливості методів гуманітарного розмінування територій на сучасному етапі» авторів Гуцула Тараса, Ткача Владислава, Хобзея Миколи. Пропоноване видання з грифом «Рекомендовано Вченою радою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича» є результатом виконання співробітниками науково-дослідної частини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича науково-дослідних робіт за темами: 0124U000459 та 0123U100679.

Читати далі
16 серпня 2024 р.

Гостьова лекція з геоінформаційних систем

16 серпня 2024 р. к.т.н., доцентом кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Гуцулом Тарасом проведено гостьову лекцію для здобувачів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 193 Геодезія та землеустрій Одеського державного аграрного університету з Геоінформаційних систем і баз даних за темою «Історія розвитку геоінформаційних систем».

Читати далі
Участь у конференції

Участь у конференції "Сучасні тенденції розвитку геодезії, землеустрою та природокористування"

13 червня 2024 р. директор ННІБХБ проф. Беспалько Р.І. та співробітники кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту Казімір І.І. та Гуцул Т.В. прийняли участь в міжнародній науково-практичній конференції організованій Одеським державним аграрним університетом "Сучасні тенденції розвитку геодезії, землеустрою та природокористування" із доповіддю "Проблеми оцінки пошкоджень грунтового покриву територій засобами ГІС та ДЗЗ".

Читати далі
STEM

STEM - світ інноваційних можливостей

29 травня 2024 р. співробітники ННІБХБ прийняли участь в програмі проведення педагогічної майстерні "STEM - світ інноваційних можливостей: досвід роботи закладів позашкільної освіти Буковини" на запрошення Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Було представлено дві доповіді: "Прикладне застосування БПЛА" (директор, проф. Беспалько Р.І.; доц. Гуцул Т.В.) та "Мікрокосми лісових екосистем при дослідженні кліматичних змін " (доц. Легета У.І.).

Читати далі
І обласний конкурс інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «IDEAS OF YOUNG PEOPLE – 2024»

І обласний конкурс інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «IDEAS OF YOUNG PEOPLE – 2024»

На І обласному конкурсі інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024» кафедру геоматики, землеустрою та агроменеджменту представив студент 3 курсу спеціальності Агрономія - Микола Ілащук. Його заявка замкнула п’ятірку лідерів. Студент здійснює інформаційно-комунікаційну кампанію з популяризації біопрепаратів серед фермерів краю, котрі займаються садівництвом.

Читати далі
Договір про співпрацю з КАУ НААН України

Договір про співпрацю з КАУ НААН України

17 травня 2024 року було укладено договір про співпрацю між Київським аграрним університетом Національної аграрної академії наук та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича. Згідно договору Сторони зобов'язуються співпрацювати за напрямами освітньої, науково-дослідної, експериментальної, інноваційної роботи

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності