Технології ГІС, ДЗЗ та ГНСС в гуманітарному розмінуванні територій: український досвід
- четвер, 15 травня 2025 р.
- Новини кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту
15 травня 2025 р. к.т.н., доц. Гуцул Т.В. провів відкрите лекційне заняття на тему «Технології ГІС, ДЗЗ та ГНСС в гуманітарному розмінуванні територій: український досвід» для студентів кафедри геодезії, землеустрою та земельного кадастру Одеського державного аграрного університету в рамках роботи відкритого засідання студентського наукового гуртка «Геодезія та землеустрій».
У фокусі досліджень: юні науковці діляться ідеями
- понеділок, 12 травня 2025 р.
- Новини кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту
12 квітня 2025 року в стінах аудиторії імені І.І. Назаренко, кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів відбулася щорічна студентська наукова конференція, яка цього року мала особливе значення – вона була присвячена 150-річчю Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. У конференції взяли участь студенти 3-го, 4-го та 5-го курсів спеціальностей: 193 "Геодезія та землеустрій" (освітня програма «Землеустрій та кадастр»), 201 "Агрономія".
Навіки з нами: пам’яті Дениса Слободяна
- вівторок, 6 травня 2025 р.
- Новини кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту
З глибоким сумом повідомляємо, що 30 квітня 2025 року, у бою з російськими окупантами, героїчно загинув Денис Слободян — випускник кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту, магістр агрономії випуску 2022 року, військовослужбовець Збройних Сил України. Від початку повномасштабної війни Денис добровільно став до лав оборонців держави й з честю виконував свій обов’язок, захищаючи рідну землю, хоч міг працювати за фахом в тилу, вирощуючи хліб.
Відкрите практичне заняття на біобазі "Жучка"
- четвер, 24 квітня 2025 р.
- Новини кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту
23 квітня 2025 року на біобазі «Жучка» у польових умовах, асистентом кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту Кочкоданом Тарасом Івановичем, проведено відкрите практичне заняття із «Землевпорядних вишукувань та проектування» для здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем спеціальності 193 Геодезія та землеустрій.
Біобаза «Жучка»: навчальний полігон для майбутніх землевпорядників
- четвер, 20 березня 2025 р.
- Новини кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту
Біобаза «Жучка» все активніше проонує свої навчальні можливості для студентів різних спеціальностей нашого інституту. Це вже не лише місце практичного навчання майбутніх агрономів, а й платформа для студентів землевпорядників. Тут вони можуть безпосередньо працювати з реальними об’єктами, розвиваючи ключові навички, які стануть основою їхньої майбутньої професії. Так, 20 березня на біобазі працювали студенти-землевпорядники.
Профорієнтаційний захід для студентів випускних курсів Сторожинецького лісового фахового коледжу
- пʼятниця, 14 березня 2025 р.
- Новини кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту
За участі директора навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів, проф. Беспалька Р.І., заступника директора по науковій роботі та міжнародних зв’яках, доц. Гуцула Т.В. та завідувача кафедри геоматики, землеустрою та агрмоенеджменту, доц. Казіміра І.І. традиційно відбувся профорієнтаційний захід для студентів випускних курсів Сторожинецького лісового фахового коледжу. Здобувачів ознайомлено з особливостями вступної кампанії 2025 року.
Не навчанням єдиним...
- середа, 12 березня 2025 р.
- Новини кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту
Студентське життя насичене та розмаїте! Це записки на лекціях і посиденьки в студентському просторі, це нові люди, це невимовна радість, коли виходиш із аудиторії, дивишся в заліковку та стрибаєш від щастя. Немає на світі нікого, щасливішого від студентів, це особливий стан душі, це вічна весна, сонце, любов. А скільки всього ще доведеться пережити, собливо, коли ти першокурсник! Одним таким цікавим та насиченим на пригоди і враження виявися сонячний день коли представники студпарламенту від кафедри організатори заходу Марина Жикаляк та Тетяна Москалюк вирішили випробувати «першачків на міцність».
Цифрова ера досліджень: виклики, можливості, перспективи
- середа, 12 березня 2025 р.
- Новини кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту
Сучасні тренди засвідчують стрімкий розвиток запитів у пошукових системах за конструкціями «нейронна мережа» та «штучний інтелект» по всьому світі. Досягнення максимуму популярності відбулося практично нещодавно. Слідуючи наявним трендам, 11 березня 2025 р. у Чернівецькій обласній військовій адміністрації відбувся науковий воркшоп «Цифрова ера досліджень: виклики, можливості, перспективи», організований Радою молодих вчених при Чернівецькій обласній державній адміністрації та за підтримки Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації.
Майбутні агрономи успішно провели посів ярих зернових культур на біобазі "Жучка"
- понеділок, 10 березня 2025 р.
- Новини кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту
З початком весняного сезону на біологічній базі "Жучка" стартували активні польові роботи. Студенти освітньої програми "Технології виробництва та агроменеджмент" успішно провели посів ярих зернових культур, зробивши важливий крок у практичній підготовці майбутніх фахівців аграрного сектору. Цього року на експериментальному полі планується реалізація кількох варіантів польового експерименту. Практичні заняття та науково-дослідна робота проходитимуть під керівництвом викладачів і за активної участі членів студентського наукового товариства імені П.О. Кучинського.
Богдан Батовський представив кафедру на конкурсі декламації до 211-ї річниці Тараса Шевченка
- четвер, 6 березня 2025 р.
- Новини кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту
9 березня Україна відзначає 211-ту річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета, художника, мислителя та громадського діяча. Його багатогранна творчість стала основою для формування української національної свідомості, розвитку нової української літератури та утвердження культурної самобутності народу. Шевченкове слово й донині залишається символом боротьби за свободу, гідність та незалежність. З нагоди цієї важливої події в нашому університеті було проведено конкурс на краще читання української поезії. Захід мав на меті популяризацію творчої спадщини Тараса Шевченка, розвиток ораторських здібностей студентів та зміцнення патріотичних почуттів.